Naudojimosi taisyklės

Sveiki atvykę į interneto svetainę, kuri priklauso ir kurią tvarko  „RK Beauty Pro” (toliau – beaudate.lt).

 

1. Anketos sukūrimas/sertifikatų tvirtinimas

Norint susikurti beaudate.lt meistro anketą, jums tereikia prisiregistruoti, tačiau norint patvirtinti jūsų meistriškumą, kiekvienai procedūrų kategorijai turite pateikti mokymų baigimo sertifikatą. Kadangi sertifikatus tikrina ne kompiuteris, o beaudate.lt moderatoriai, todėl tai gali šiek tiek užtrukti.

Jeigu įkėlėte sertifikatą ir jis nebuvo patvirtintas, galbūt:

– Sertifikate blogai įskaitomas vardas/pavardė ar/ir mokymų pavadinimas.

– Sertifikate nurodyti asmens duomenys neatitinka beaudate.lt portalo anketoje nurodytų asmens duomenų.

– Sertifikate nurodytas mokymų pavadinimas neatitinka beaudate.lt portalo paslaugų kategorijos.

Jeigu vis dėl to nepavyksta patvirtinti sertifikato, ar susiduriate su kitomis problemomis, galite susisiekti „Live chat“ arba parašyti mums info@beaudate.lt

 

SVARBU: Mes nesaugome sertifikatų! Ištrynus anketą ar sertifikatus ir vėliau norint vėl tapti beaudate.lt patvirtintu meistru, sertifikatus turėsite pateikti iš naujo.

Nepamirškite, kad kuo detaliau užpildyti meistro anketą ir pridėti visas siūlomas paslaugas – taip Jus greičiau ras Jūsų klientas!

 

2. Čempionatai

Kasmetiniai beaudate.lt čempionatai tai puikus būdas parodyti savo gabumus, todėl norint dalyvauti čempionate užtenka tik prisiregistruoti ir įkelti savo geriausio darbo nuotrauką!

SVARBU: Nuotraukos tikrinamos dėl plagijavimo! Kažką praleidome? Susisiek per „Live chat“ arba pranešk mums info@beaudate.lt (anonimiškumas garantuotas!).

Siekiant kuo skaidresnio balsavimo nusprendėme, kad nebus jokios komisijos – balsuoti gali visi! Todėl kviesk tėvus, draugus, visus pažįstamus balsuoti už tavo geriausio darbo nuotrauką!

 

3. Renginiai

Kiekvienas registruotas narys, turintis patvirtintą meistro anketą gali siūlyti ne tik paslaugas, bet ir pridėti artėjančius kursus, vebinarus, konferencijas. Kuo detaliau pateiksite informaciją – tuo daugiau dalyvių pritrauksite į savo renginius!